PARTNERZY HANDLOWI:

O firmie
 

    Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe "BUDREM" Sp. z o.o. w Kielcach przy ulicy Witosa 80, jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji i montażu stolarki okiennej najnowszej generacji z PCV i aluminium. Konsekwentnie wdraża nowe technologie dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz użyteczności publicznej. Wizytówką firmy jest najwyższa jakość, trwałość i niezawodność.
 
    Produkowane przez nas wyroby zapewniają optymalną ochronę cieplną i akustyczną, wysoką stabilność, bezpieczeństwo i estetyczny wygląd. Charakteryzują się ciekawym wzornictwem i bogatą kolorystyką. Powstająca stolarka okienna PCV i ślusarka aluminiowa spełnia rygorystyczne wymogi unijne pod względem jakości, technologii, bezpieczeństwa oraz normy budowlane i higieniczne.

    Najwyższą jakość potwierdzają przyznane atesty m.in. ITB, PZH, Deklaracje Zgodności, Znak Budowlany B. Dzięki współpracy z krajowymi liderami w budownictwie jesteśmy w stanie na bieżąco wprowadzać wszystkie sprawdzone nowości. Posiadamy własne biuro projektowo-konstrukcyjne, dzięki czemu każdemu klientowi możemy zaproponować indywidualne rozwiązanie dostosowane do potrzeb oraz rzetelnie skalkulować koszty przedsięwzięcia. Realizowany systematycznie program szkoleń pozwolił zbudować wykwalifikowaną kadrę techniczną i handlową.

    Klientami przedsiębiorstwa są małe i duże firmy polskie i zagraniczne. Wśród realizacji znajdują się obok budynków mieszkalnych obiekty przemysłowe, handlowo-usługowe, użyteczności publicznej i oświatowo-wychowawcze.

 
 
 

NOWOŚCI W OFERCIE

Systemy CLIMA-DESIGN
REHAU Clima-Design
System 120 mm certyfikowany przez Instytut Domu Pasywnego

Fasady przeciwpożarowe ALUPROF
System fasadowy przeznaczony do konstruowania ścian osłonowych przeciwpożarowych

głównao firmieofertazapytaj o ofertętechnologiarealizacjezamówienia publicznepracaKontakt

 
  strony internetowe Kielce armedia              pl | en | ru